Ana Sayfa Futbol Ankaragücü Osman Gazi Kandaş, yeni dönemde yönetimde olmayacağını açıkladı

Osman Gazi Kandaş, yeni dönemde yönetimde olmayacağını açıkladı

276
0
PAYLAŞ

Ankaragücü Başkanvekili Osman Gazi Kandaş, yeni dönemde Ankaragücü yönetiminde olmaqyacağını açıkladı. Kandaş, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları yazdı:

Yaklaşık altı yıl görev yapma şerefine eriştiğim MKE Ankaragücü yönetim kurulunda, görev yaptığım süre boyunca kulübüm için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim.

İkinci ligde teslim aldığım hizmet bayrağını süper ligde devretmenin huzuruyla yeni genel kurulda görev almayacağımı beyan ederim.

Bu süreçte yan yana ,omuz omuza durduğumuz başta şanlı Ankaragücü taraftarına, başkanımıza, yönetim kurullarında birlikte görev aldığımız bütün arkadaşlarıma, personelimize,basın ve futbol emekçilerine şahsım adına teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Kandaş, AS Spor’a yaptığı açıklamada, “6 yıldır namusumla, şerefimle gururla yürüttüğüm görevime seçimlere kadar devam edeceğim. Sonrasında yeni isimler için yolu açıyorum. Bugüne kadar elimden gelen her türlü desteği vermeye çalıştım. Bundan sonra da yönetimde olmasam da Ankaragücü’nün yanında olmaya devam edeceğim. Herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.