Ana Sayfa Futbol Ankaragücü Ankaragücü yönetiminden Mansur Yavaş’a “HAYIRLI OLSUN” ziyareti

Ankaragücü yönetiminden Mansur Yavaş’a “HAYIRLI OLSUN” ziyareti

289
0
PAYLAŞ

Ankaragücü yönetimi, Ankara’nın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki yöneticiler 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Mansur Yavaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Ankaragücü benim için çok değerlidir. Şimdiden çalışmalarımızı yapmamız gerekiyor. Gerek altyapı gerek ise gelecek sezon planlamasına başlamalıyız. Ligde kalan 6 haftada alınacak puanlar ligde konumumuzu yukarılara taşıyacaktır” ifadelerini kullandı.

Kalıcı yatırımların, projelerin olmasını gerektiğini belirten Yavaş, “Ankaragücü Yönetim Kurulumuz ile projeler üreteceğiz. Şehrimizin gözbebeği için çalışmalara başlamamız gerekiyor. Alınan galibiyetlerde çok mutlu oluyoruz” dedi.

Ankara halkının Ankaragücü ile iç içe olması şehir için çok pozitif bir durum olduğunu belirten Başkan Mehmet Yiğiner, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın Ankaragücü sevgisini biliyoruz. Şehrimizde sinerjiyi yakalayarak takımımızı hep beraber yukarılara taşımalıyız. Sayın Mansur Yavaş, gerek projeleri gerek destekleri ile bu sinerjide büyük rol alacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Başkan Mehmet Yiğiner ve Başkan Yardımcısı Metin Akyüz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a futbolcularımızın imzaladığı 06 numara ‘Mansur Yavaş’ yazılı forma, sarı lacivert özel yapım tespih ve çiçek takdim etti.